Search Lucene API (7.x-3.0-unstable3) - en to ca translation catalogue (53 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Author
ca: Autor

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Weight
ca: Pes

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Name
ca: Nom

en: Export
ca: Exporta

en: Node ID
ca: ID del node

en: Summary
ca: Resum

en: Path
ca: Camí

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Published
ca: Publicat

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Sticky at top of lists
ca: Estàtic a la part superior de les llistes

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Fields
ca: Camps

en: Performance
ca: Rendiment

en: Caching
ca: Emmagatzemament en memòria cau

en: OR
ca: O

en: Other
ca: Altres

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: AND
ca: I

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Last modified
ca: Modificat per darrer cop

en: The primary identifier for a node.
ca: L'identificador primari d'un node

en: Information
ca: Informació

en: Index
ca: Índex

en: Node access
ca: Accés al node

en: Node content
ca: Contingut del node

en: Indexes
ca: Índexs

en: Button text
ca: Text del botó

en: Export configuration
ca: Exporta la configuració

en: Node link
ca: Enllaç al node

en: The index will be rebuilt.
ca: L'índex es reconstruirà.

en: Search form
ca: Formulari de cerca

en: Translation set ID
ca: ID del conjunt de traducció

en: Search page
ca: Pàgina de cerca

en: Search pages
ca: Pàgines de cerca

en: Import configuration
ca: Importa la configuració
