Search Lucene API (7.x-3.0-unstable3) - en to el translation catalogue (52 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Author
el: Συντάκτης

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Weight
el: Βάρος

en: Delete configuration
el: Διαγραφή διευθέτησης

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Name
el: Όνομα

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Node ID
el: ID κόμβου

en: Summary
el: Περίληψη

en: Path
el: Διαδρομή

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Node
el: Κόμβος

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Sticky at top of lists
el: Καρφιτσωμένο στην κορυφή στις λίστες

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: Fields
el: Πεδία

en: Performance
el: Απόδοση

en: Caching
el: Λανθάνουσα μνήμη

en: OR
el: Ή

en: Other
el: Άλλο

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: AND
el: ΚΑΙ

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Last modified
el: Τροποποιήθηκε

en: Information
el: Πληροφορίες

en: Index
el: Ευρετήριο

en: Node content
el: Περιεχόμενου κόμβου

en: Button text
el: Κείμενο κουμπιού

en: Export configuration
el: Εξαγωγή ρυθμίσεων

en: The index will be rebuilt.
el: Το ευρετήριο θα επαναδημιουργηθεί.

en: Search form
el: Φόρμα αναζήτησης

en: No minimum
el: Χωρίς ελάχιστο

en: Translation set ID
el: Μοναδικό αναγνωριστικό (ID) της ομάδας μεταφράσεων

en: Search page
el: Σελίδα αναζήτησης

en: Search pages
el: Σελίδες αναζήτησης

en: Import configuration
el: Εισαγωγή ρυθμίσεων
