Search Lucene API (7.x-3.0-unstable3) - en to eo translation catalogue (35 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Weight
eo: Pezo

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Name
eo: Nomo

en: Export
eo: Eksportu

en: Path
eo: Vojo

en: Statistics
eo: Statistiko

en: Node
eo: Nodo

en: Published
eo: Publikigita

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Sticky at top of lists
eo: Algluita supre de listoj

en: Field name
eo: Nomo de kampo

en: Fields
eo: Kampoj

en: Performance
eo: Rendimento

en: Caching
eo: Kaŝmemorigado

en: Other
eo: Alia

en: Not installed
eo: Ne instalita

en: Authored on
eo: Verkita je

en: The primary identifier for a node.
eo: La ĉefa identigilo por nodo.

en: Index
eo: Indekso

en: The index will be rebuilt.
eo: La indekso estos refarita.

en: Search form
eo: Serĉformularo
