Search Lucene API (7.x-3.0-unstable3) - en to he translation catalogue (50 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Author
he: מחבר/ת

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Weight
he: משקל

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Name
he: שם

en: Export
he: יצוא

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: Summary
he: תקציר

en: Path
he: מיקום

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Content type
he: סוג תוכן

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Node
he: פריט תוכן

en: Published
he: מפורסם

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Sticky at top of lists
he: דביק בראש רשימות

en: Field name
he: שם שדה

en: Fields
he: שדות

en: Performance
he: ביצועים

en: Caching
he: אחסון במטמון

en: OR
he: או

en: Other
he: אחר

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Authored on
he: בתאריך

en: AND
he: וגם

en: Installed
he: מותקן

en: Last modified
he: שונה לאחרונה

en: The primary identifier for a node.
he: המזהה הראשי עבור פריט תוכן.

en: Information
he: מידע

en: Index
he: אינדקס

en: Node access
he: גישה לפריט תוכן

en: Indexes
he: אינדקסים

en: Node link
he: קישור פריט התוכן

en: The index will be rebuilt.
he: מפתח הנושאים יבנה מחדש.

en: Search form
he: טופס חיפוש

en: No minimum
he: ללא מינימום

en: Search page
he: דף חיפוש

en: Import configuration
he: יבוא תצורה
