Search Lucene API (7.x-3.0-unstable3) - en to ht translation catalogue (10 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: Enabled
ht: Aktif

en: Search
ht: Chèche

en: Name
ht: Non

en: Content type
ht: Tip kontni

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la
