Search Lucene API (7.x-3.0-unstable3) - en to kk translation catalogue (32 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Author
kk: Автор

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Weight
kk: Салмағы

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Name
kk: Аты

en: Export
kk: Экспорт

en: Path
kk: Жол

en: Statistics
kk: Статистика

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Node
kk: Түйін

en: Published
kk: Жарияланған

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Sticky at top of lists
kk: Тізімнің жоғарысына шығарылған

en: Fields
kk: Өрістер

en: Performance
kk: Өнімділік

en: Other
kk: Басқа

en: Not installed
kk: Орнатылмаған

en: Authored on
kk: Уақыты

en: The index will be rebuilt.
kk: Индекс қайта құрылатын болады.

en: Search form
kk: Іздестіру формасы
