Search Lucene API (7.x-3.0-unstable3) - en to pa translation catalogue (19 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Export
pa: ਨਿਰਯਾਤ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Promoted to front page
pa: ਮੁੱਖ ਪੇਜ਼ ਉੱਤੇ ਲਾਓ

en: Performance
pa: ਕਾਰਗੁਜ਼ਾਰੀ

en: Other
pa: ਹੋਰ

en: Search form
pa: ਖੋਜ ਫਾਰਮ
