Search Lucene API (7.x-3.0-unstable3) - en to pl translation catalogue (63 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Author
pl: Autor

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Weight
pl: Waga

en: Delete configuration
pl: Usuń konfigurację

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Name
pl: Nazwa

en: Export
pl: Eksportuj

en: Node ID
pl: ID zawartości

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Path
pl: Ścieżka

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Node
pl: Węzeł

en: Published
pl: Opublikowane

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Sticky at top of lists
pl: Przyklejony na górze listy

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Fields
pl: Pola

en: Performance
pl: Wydajność

en: Caching
pl: Pamięć podręczna

en: OR
pl: LUB

en: Other
pl: Inne

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Authored on
pl: Data dodania

en: AND
pl: I

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Last modified
pl: Ostatnia modyfikacja

en: Indexing
pl: Indeksowanie

en: Information
pl: Informacja

en: Index
pl: Indeks

en: Node access
pl: Dostęp do węzła

en: Node content
pl: Zawartość węzła

en: Results per page
pl: Wyników na stronie

en: Indexes
pl: Indeksy

en: Button text
pl: Tekst przycisku

en: Export configuration
pl: Eksportuj konfigurację

en: Node link
pl: Łącze do wpisu.

en: The index will be rebuilt.
pl: Indeks zostanie przebudowany.

en: Search form
pl: Formularz wyszukiwania

en: Minimum word length
pl: Minimalna długość słowa

en: No minimum
pl: Bez minimum

en: Translation set ID
pl: Identyfikator zestawu tłumaczeń

en: Search page
pl: Przeszukaj stronę

en: Search pages
pl: Strony wyszukiwania

en: Import configuration
pl: Importuj konfigurację

en: Required fields
pl: Pola wymagane

en: Path must be local.
pl: Ścieżka musi być lokalna.

en: Path required.
pl: Ścieżka wymagana.

en: Save and go back to list
pl: Zapisz i wróć do listy

en: Error saving configuration options.
pl: Błąd zapisywania opcji konfiguracji.

en: Zend Framework
pl: Framework Zend
