Search Lucene API (7.x-3.0-unstable3) - en to sl translation catalogue (35 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Author
sl: Avtor

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Weight
sl: Teža

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Name
sl: Ime

en: Export
sl: Izvoz

en: Summary
sl: Povzetek

en: Path
sl: Pot

en: Statistics
sl: Statistika

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Node
sl: Vozlišče

en: Published
sl: Objavljeno

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Sticky at top of lists
sl: Vedno na vrhu seznama

en: Field name
sl: Ime polja

en: Performance
sl: Hitrost delovanja

en: Caching
sl: Predpomnjenje

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Installed
sl: Nameščeno

en: Index
sl: Indeks

en: The index will be rebuilt.
sl: Indeks bo ponovno zgrajen.

en: Search form
sl: Iskalnik
