Search Lucene API (7.x-3.0-unstable3) - en to az translation catalogue (44 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Author
az: Müəllif

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Weight
az: Çəki

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Name
az: Ad

en: Export
az: Eksport

en: Node ID
az: Nod İD-si

en: Summary
az: Xülasə

en: Path
az: Yol

en: Statistics
az: Statistika

en: Content type
az: Kontent tipi

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Node
az: Material

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Sticky at top of lists
az: Siyahıların başına yapışdır

en: Field name
az: Sahə adı

en: Fields
az: Sahələr

en: Performance
az: Performans

en: Caching
az: Keşlənib

en: OR
az: Və ya

en: Other
az: Digər

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Authored on
az: Müəllifi

en: AND
az: VƏ

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Index
az: İndeks

en: Node access
az: Nod icazəsi

en: Indexes
az: İndekslər

en: Export configuration
az: İxrac konfiqurasiyası

en: Node link
az: Nod linki

en: Search form
az: Axtarış forması
