Search Lucene API (7.x-3.0-unstable3) - en to hy translation catalogue (31 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Name
hy: Անուն

en: Export
hy: Արտահանել

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: Path
hy: Ուղի

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Node
hy: Նոդ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Caching
hy: Քեշավորում

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Installed
hy: Տեղադրված
