Search Lucene API (7.x-3.0-unstable1) - en to jv translation catalogue (37 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Author
jv: Penulis

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Weight
jv: Urutan

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Name
jv: Jeneng

en: Export
jv: Ngékspor

en: Node ID
jv: ID Node

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Statistics
jv: Statistik

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Published
jv: Dipacak

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Sticky at top of lists
jv: Dipacak nang daftar pucuk

en: Field name
jv: Jeneng field

en: Fields
jv: Field

en: Performance
jv: Kadigdayan

en: Caching
jv: Tembolok

en: Other
jv: Liyané

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Installed
jv: Dipasang

en: Index
jv: Indek

en: The index will be rebuilt.
jv: Indeks arep dibangun ulang.

en: Search form
jv: Form panggolèkan

en: Translation set ID
jv: Setèl ID terjemahan
