Search Lucene API (7.x-3.0-unstable2) - en to my translation catalogue (26 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Node ID
my: Node ၏ အမှတ်စဉ်

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Performance
my: စွမ်းဆောင်ရည်

en: Other
my: အခြား

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Index
my: အညွှန်း

en: Search form
my: ရှာဖွေရန်

en: ... !excerpt ... !excerpt ...
my: .... !excerpt .... !excerpt ....
