Search Lucene API (7.x-3.0-unstable2) - en to sk translation catalogue (60 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Author
sk: Autor

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Weight
sk: Váha

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Name
sk: Názov

en: Export
sk: Exportovať

en: Node ID
sk: ID uzla

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Path
sk: Cesta

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Node
sk: Uzol

en: Published
sk: Zverejnené

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Sticky at top of lists
sk: Prilepené na vrch zoznamu

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Fields
sk: Polia

en: Performance
sk: Výkon

en: Caching
sk: Vyrovnávacia pamäť

en: OR
sk: ALEBO

en: Other
sk: Ostatné

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: AND
sk: A

en: Installed
sk: Inštalované

en: Last modified
sk: Naposledy upravené

en: The primary identifier for a node.
sk: Hlavný identifikátor pre tento uzol.

en: Information
sk: Informácia

en: Node access
sk: Prístup k uzlu

en: Node content
sk: Obsah uzla

en: Results per page
sk: Výsledkov na stránku

en: The index will be rebuilt.
sk: Index bude pregenerovaný.

en: Search form
sk: Vyhľadávanie

en: Items to index per update
sk: Množstvo položiek preindexovaných počas jedného spustenia cronu.

en: The maximum number of items that will be indexed per update.
sk: Maximálny počet položiek ktoré budú indexované počas jednej aktualizácie.

en: Update index via cron
sk: Aktualizovať index prostredníctvom cronu

en: Optimize on update
sk: Optimalizovať počas aktualizácie

en: Optimize index
sk: Optimalizovať index

en: Minimum word length
sk: Minimálna dĺžka slova

en: Wipe index
sk: Odstrániť index

en: Number of items that will be shown per search results page.
sk: Počet položiek, ktoré budú zobrazené na jednej stránke pre výsledky vyhľadávania.

en: No minimum
sk: Bez minima

en: Automatically optimize the index after it is updated via cron.
sk: Automaticky optimalizovať index po jeho aktualizácii prostredníctvom cronu.

en: Search Lucene API: PCRE unicode support
sk: Search Lucene API: podpora PCRE unicode

en: Don't search
sk: Nehľadať

en: The node author's username.
sk: Používateľské meno autora nodu.

en: Translation set ID
sk: ID sady prekladu
