Lucid (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Main
da: Primær

en: You are here
da: Du er her

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Two columns
da: To spalter

en: Main menu
da: Hovedmenu

en: Secondary menu
da: Sekundær menu

en: Header alpha
da: Header alfa

en: Footer alpha
da: Footer alfa

en: One column
da: Én spalte
