Lucid (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: You are here
ku: تۆ لێرەیت

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی

en: Secondary menu
ku: پێڕستی دووەمی
