Lucid (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Main
pt: Principal

en: You are here
pt: Está aqui

en: Skip to main content
pt: Passar para o conteúdo principal

en: Two columns
pt: Duas colunas

en: Main menu
pt: Menu principal

en: Secondary menu
pt: Menu secundário

en: One column
pt: Uma coluna
