Lucid (7.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Slideshow
af: Skyfievertoning

en: Content
af: Inhoud

en: Value
af: Waarde

en: Settings
af: Verstellings

en: Block
af: Blok

en: Navigation
af: Navigasie
