Lucid (7.x-1.0-alpha2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Content
am: ይዞታ

en: Value
am: እሴት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Block
am: ጥምር

en: Navigation
am: መጓጓዛ
