Lucid (7.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Value
ast: Valor

en: Settings
ast: Preferencies

en: Block
ast: Bloque

en: Navigation
ast: Navegación

en: Standard
ast: Estándar
