Lucid (7.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Value
az: Qiymət

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Block
az: Blok

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Style
az: Stil

en: Standard
az: Standart

en: Keyword
az: Açar söz

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Effect
az: Effekt

en: Link path
az: Bağlantı linki
