Lucid (7.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Slideshow
be: Паказ слайдаў

en: Content
be: Змесціва

en: Value
be: Значэнне

en: Settings
be: Налады

en: Main
be: Галоўнае

en: Block
be: Блок

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Standard
be: Стандарт

en: Interval
be: Інтэрвал

en: You are here
be: Вы тут

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Effect
be: Вынік

en: Highlighted
be: Выдзелены
