Lucid (7.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Value
bg: Стойност

en: Settings
bg: Настройки

en: Block
bg: Блокирай

en: Navigation
bg: Навигация

en: Interval
bg: Интервал

en: You are here
bg: Вие сте тук

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание
