Lucid (7.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Value
bs: Vrijednost

en: Settings
bs: Postavke

en: Block
bs: Blok

en: Navigation
bs: Navigacija

en: Style
bs: Stil

en: Link path
bs: Putanja linka
