Lucid (7.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Slideshow
ca: Presentació

en: Content
ca: Contingut

en: Value
ca: Valor

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Main
ca: Principal

en: Block
ca: Bloc

en: Navigation
ca: Navegació

en: Style
ca: Estil

en: Standard
ca: Estàndard

en: You are here
ca: Esteu aquí

en: Keyword
ca: Paraula clau

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Effect
ca: Efecte

en: Immediate
ca: Immediat

en: Link path
ca: Camí de l'enllaç

en: Link field
ca: Enllaç al camp

en: Highlighted
ca: Destacat

en: One column
ca: Una columna

en: Use a pager
ca: Utilitza un paginador
