Lucid (7.x-1.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Slideshow
cy: Sioe Sleidiau

en: Content
cy: Cynnwys

en: Value
cy: Gwerth

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Block
cy: Bloc

en: Navigation
cy: Mordwyo

en: Style
cy: Arddull

en: You are here
cy: Rydych yma

en: Effect
cy: Effaith
