Lucid (7.x-1.0-alpha2) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Slideshow
dz: བཤུད་བརྙན།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Navigation
dz: འགྲུལ་བསྐྱོདཔ།
