Lucid (7.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Slideshow
eo: Bildoserio

en: Content
eo: Enhavo

en: Value
eo: Valoro

en: Settings
eo: Agordoj

en: Block
eo: Bloko

en: Navigation
eo: Navigado

en: You are here
eo: Vi estas ĉi tie
