Lucid (7.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (29 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Slideshow
fi: Diaesitys

en: Content
fi: Sisältö

en: Value
fi: Arvo

en: Settings
fi: Asetukset

en: Main
fi: Pää

en: Block
fi: Lohko

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Fade
fi: Himmennä

en: Slow
fi: Hidas

en: Fast
fi: Nopea

en: Style
fi: Tyyli

en: Standard
fi: Standardi

en: Interval
fi: Vaihteluväli

en: You are here
fi: Olet täällä

en: Cloud
fi: Pilvi

en: Keyword
fi: Avainsana

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Effect
fi: Efekti

en: Speed
fi: Nopeus

en: Immediate
fi: Älä säilytä

en: Link path
fi: Linkin polku

en: If checked, context keywords will be substituted in this content.
fi: Mikäli valittuna, kontekstin avainsanat otetaan käyttöön tässä kontekstissa.

en: Substitutions
fi: Substituutiot

en: Link field
fi: Linkkikenttä

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Branding
fi: Brändäys

en: If checked, context keywords will be substituted in this content. More keywords will be available if you install the Token module, see http://drupal.org/project/token.
fi: Mikäli valittuna, kontekstin avainsanat korvataan tässä sisällössä. Lisää avainsanoja saat jos asennat Token moduulin, lisätietoja löydät osoitteesta http://drupal.org/project/token.

en: Use a pager
fi: Käytä sivutusta
