Lucid (7.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Slideshow
hi: स्लाइड शो

en: Content
hi: सामग्री

en: Value
hi: मान

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Block
hi: ब्लॉक

en: Navigation
hi: नेविगेशन

en: Style
hi: अंदाज

en: Standard
hi: मानक

en: Interval
hi: मध्यान्तर

en: You are here
hi: आप यहाँ हैं

en: Highlighted
hi: चिन्हांकित किया गया
