Lucid (7.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Value
hr: Vrijednost

en: Settings
hr: Postavke

en: Block
hr: Blok

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Style
hr: Stil

en: Standard
hr: Standardno

en: You are here
hr: Vi ste ovdje

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Effect
hr: Efekt

en: Highlighted
hr: Istaknuto
