Lucid (7.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Slideshow
is: Skyggnusýning

en: Content
is: Innihald

en: Value
is: Gildi

en: Settings
is: Stillingar

en: Block
is: Blokk

en: Style
is: Stíll

en: You are here
is: Þú ert hér
