Lucid (7.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Value
jv: Biji

en: Settings
jv: Sétingan

en: Block
jv: Blok

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Fade
jv: Bureng

en: Standard
jv: Standar

en: You are here
jv: Sampéyan nang kene

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Effect
jv: Efék
