Lucid (7.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Slideshow
ka: სლაიდი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Block
ka: ბლოკი

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: Style
ka: სტილი

en: You are here
ka: თქვენ აქ ხართ

en: Effect
ka: ეფექტი
