Lucid (7.x-1.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Slideshow
kk: Слайд-шоу

en: Content
kk: Контент

en: Value
kk: Мән

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Block
kk: Блок

en: Navigation
kk: Навигация
