Lucid (7.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Slideshow
km: បញ្ចាំង​ស្លាយ

en: Content
km: មាតិកា

en: Value
km: តម្លៃ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Block
km: ប្លុក

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: Standard
km: ស្តង់ដារ

en: You are here
km: អ្នក​នៅទីនេះ​

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Effect
km: បែប​ផែន

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
