Lucid (7.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Slideshow
kn: ಜಾರುಫಲಕ ಪ್ರದರ್ಶನ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Main
kn: ಪ್ರಮುಖ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Fast
kn: ಅಂಟಿಸು(_P)

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: Standard
kn: ಶಿಷ್ಟ

en: Keyword
kn: ಮುಖ್ಯಪದ

en: Speed
kn: ವೇಗ
