Lucid (7.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Slideshow
ku: پیشانگەسلاید

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Value
ku: نرخ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Block
ku: بلۆک

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: Standard
ku: ستاندارد

en: You are here
ku: تۆ لێرەیت

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی
