Lucid (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Slideshow
lt: Skaidrių peržiūra

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Block
lt: Blokas

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Style
lt: Stilius

en: Standard
lt: Standartinis

en: Interval
lt: Intervalas

en: You are here
lt: Jūs esate čia

en: Keyword
lt: Raktažodis

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Effect
lt: Efektas

en: Immediate
lt: Tuoj pat

en: Two columns
lt: Du stulpeliai

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: One column
lt: Vienas stulpelis

en: Use a pager
lt: Naudoti puslapiavimą
