Lucid (7.x-1.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Slideshow
ml: സ്ലൈഡ്‌ഷോ

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്
