Lucid (7.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: Value
mn: Утга

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Block
mn: Хавтан

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд
