Lucid (7.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Slideshow
ne: स्लाइडप्रदर्शन

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Value
ne: मान

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Block
ne: ब्लक

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: You are here
ne: तपाई यहाँ हुनुहुन्छ

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड
