Lucid (7.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Block
nn: Blokk

en: Navigation
nn: Navigering

en: Highlighted
nn: Utheva
