Lucid (7.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (27 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Slideshow
pl: Pokaz slajdów

en: Content
pl: Zawartość

en: Value
pl: Wartość

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Main
pl: Główne

en: Block
pl: Blok

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Fade
pl: Zanikanie

en: Slow
pl: Wolno

en: Fast
pl: Szybko

en: Style
pl: Styl

en: Standard
pl: Standardowe

en: Interval
pl: Interwał

en: You are here
pl: Jesteś tutaj

en: Keyword
pl: Słowo kluczowe

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Effect
pl: Efekt

en: Speed
pl: Prędkość

en: Immediate
pl: Natychmiast

en: Link path
pl: Ścieżka odnośnika

en: If checked, context keywords will be substituted in this content.
pl: Po zaznaczeniu słowa kluczowe z kontekstu zostaną podmieniane w treści.

en: Substitutions
pl: Podstawienia

en: Link field
pl: Pole odnośnika

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: One column
pl: Jedna kolumna

en: Use a pager
pl: Używaj stronicowania
