Lucid (7.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Value
ps: بيه

en: Settings
ps: امستنې

en: Block
ps: غونډ

en: Navigation
ps: چليدنه

en: Style
ps: ډول

en: Standard
ps: معياري

en: Keyword
ps: آرويىونه

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل
