Lucid (7.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Value
ro: Valoare

en: Settings
ro: Setări

en: Block
ro: Bloc

en: Navigation
ro: Navigator

en: Style
ro: Stil

en: You are here
ro: Eşti aici

en: Keyword
ro: Cuvânt cheie

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Effect
ro: Efect

en: Link path
ro: Cale legătută

en: Link field
ro: Câmp de tip legătură

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Use a pager
ro: Folosește paginare
