Lucid (7.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (29 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Slideshow
ru: Слайд-шоу

en: Content
ru: Содержимое

en: Value
ru: Значение

en: Settings
ru: Настройки

en: Main
ru: Основная

en: Block
ru: Блок

en: Navigation
ru: Навигация

en: Fade
ru: Плавное появление

en: Slow
ru: Медленно

en: Fast
ru: Быстро

en: Style
ru: Стиль

en: Standard
ru: Стандарт

en: Interval
ru: Интервал

en: You are here
ru: Вы здесь

en: Keyword
ru: Ключевое слово

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Effect
ru: Эффект

en: Speed
ru: Скорость

en: Immediate
ru: Немедленно

en: Two columns
ru: Две колонки

en: Closure
ru: Закрытие

en: Link path
ru: Путь ссылки

en: Substitutions
ru: Подстановки

en: Link field
ru: Поле ссылки

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Branding
ru: Наименование

en: One column
ru: Одна колонка

en: Use a pager
ru: Использовать постраничную навигацию
