Lucid (7.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Value
sl: Vrednost

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Block
sl: Blok

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Standard
sl: Standardni

en: You are here
sl: Nahajate se tukaj

en: Effect
sl: Učinek
