Lucid (7.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Value
sq: Vlera

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Block
sq: Bllokuar

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: You are here
sq: Gjëndeni këtu
