Lucid (7.x-1.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Content
sr: Садржај

en: Value
sr: Вредност

en: Settings
sr: Подешавања

en: Block
sr: Блок

en: Branding
sr: Брендирање
